Farmer Assistant

Dokładna pozycja maszyny na mapie, alarm kradzieżowy, monitorowanie napięcia akumulatora, zliczanie motogodzin, przypomnienia o przeglądach. Wszystko w Twoim telefonie.

Co to jest Farmer Assistant?

Farmer Assistant to zestaw alarmowy składający się z małego urządzenia elektronicznego oraz bezpłatnej aplikacji na telefon. Czujnik o nazwie DS1 montowany jest w Twoim pojeździe lub maszynie rolniczej i podłączany do zasilania. Ma on zapewnione stałe, zdalne połączenie z serwerem i aplikacją przez sieć komórkową.

Użytkownik otrzymuje szereg funkcji zabezpieczających i dbających o maszynę, np. alarm kradzieżowy z mapą czy informację o niskim poziomie napięcia akumulatora. Aplikacja zlicza również motogodziny. Jeśli maszyna nie jest używana, nasze specjalnie zaprojektowane urządzenie przechodzi w stan uśpienia oszczędzając w ten sposób energię.

Alarm

Za każdym razem, gdy Twoja maszyna zmieni pozycję bez Twojej zgody, na swój telefon natychmiast otrzymasz alarm o możliwej kradzieży. Zobaczysz dokładną lokalizację pojazdu na mapie. Będziesz mógł podać bieżącą pozycję pojazdu ochronie lub policji.

Napięcie akumulatora

System nieustannie monitoruje stan akumulatora. Jeśli nastąpi zbyt duży spadek napięcia, natychmiast zostanie wysłana odpowiednia informacja na Twój telefon. Twoja maszyna będzie zawsze gotowa do pracy.

Lokalizacja

Aplikacja Farmer Assistant pokazuje zawsze aktualną i dokładną pozycję Twojej maszyny lub pojazdu na mapie.

Licznik motogodzin

Zadbaj o swoją maszynę. Licznik motogodzin przypomni Tobie o terminie wymiany oleju i innych czynnościach serwisowych.

Urządzenie i aplikacja

Decydując się na zakup otrzymujesz urządzenie lokalizacyjne DS1 montowane w Twoim pojeździe lub maszynie. Po zainstalowaniu aplikacji Farmer Assistant i podaniu w niej numeru seryjnego urządzenia, możesz cieszyć się pełną funkcjonalnością Asystenta. Od teraz urządzenie jest zawsze online.

Aplikacja będzie bezpłatnie komunikować się z Twoją maszyną przez cały rok!

Jeśli chcesz używać Asystenta po upływie roku, możesz opłacić roczną subskrypcję w wysokości 60 zł.

ds_i_telefon

Zestaw zawiera:

  • Urządzenie DS1 (posiadające homologację i certyfikaty europejskie!)
  • Aplikacja mobilna Farmer Assistant
  • Roczne działanie usługi
  • Po roku możliwość wykupienia subskrypcji w cenie 60 zł rocznie
  • Możliwość wykupienia funkcji historii trasy na stronie www

Pobierz bezpłatną aplikację

en-play-badge

System Android 4.0 lub nowszy.

jacek1

Zamówienia i dodatkowe informacje

Jacek Mazanek

jacek.mazanek@dotsens.com, orders@dotsens.com
+48 517 653 343

treesat_sygnet

Bez dodatkowych opłat za transfer danych z urządzenia DS1

System Farmer Assistant jest w pełni kompatybilny z rewolucyjną technologią Treesat.io. Lokalizator jest stale podłączony do serwera przez Internet. Dzięki aplikacji mobilnej mamy stały dostęp do wszystkich informacji, a na terenie Unii Europejskiej nie ponosimy dodatkowych kosztów z uwagi na transfer danych.

Kontakt i zamówienia

Jeśli jesteś zainteresowany naszym produktem, zapraszamy do kontaktu. Zanim do nas napiszesz, może znajdziesz interesujące Ciebie informacje w naszym dziale z najczęściej zadawanymi pytaniami.
Możesz również kontaktować się z naszymi partnerami i dystrybutorami.

Formularz kontaktowy