Aplikacja Car Assistant

Lokalizacja pojazdu, ostrzeżenia o wypadku i kradzieży, powiadomienia o spadku napięcia akumulatora, kontrola rodzicielska. Wszystko w Twoim telefonie.

Zestaw Car Assistant składa się urządzenie DS1 oraz aplikacji mobilnej. DS1 podłączamy do zasilania pojazdu, a pobraną aplikację instalujemy w telefonie. Po zainstalowaniu aplikacji podajemy numer seryjny lokalizatora DS1, dane pojazdu i możemy cieszyć się pełną funkcjonalnością Asystenta.

Pobierz na system Android

Wymagany Android w wersji 4.0 lub wyższej.

Pobierz na system iOS

Wymaga systemu iOS 11.0 lub nowszego.
Zgodność z urządzeniami: iPhone, iPad oraz iPod touch.

Dzięki rewolucyjnej technologii Treesat.io aplikacja Car Assistant jest zawsze połączona z serwerem DOTSENS i urządzeniem DS1 zamontowanym w Twoim samochodzie. Bez dopłat za transfer danych.

Czuwa, ostrzega, przypomina

Najważniejsze powiadomienia Asystenta

Ostrzeżenie o możliwej kolizji drogowej

Zbyt duże przeciążenie lub uderzenie może być sygnałem, że zdarzył się wypadek. System zaalarmuje Ciebie i wybrane osoby. Natychmiast będziesz widział też lokalizację potencjalnego zdarzenia na mapie.

Ostrzeżenie przed możliwą kradzieżą

Za każdym razem gdy Twój samochód zmieni pozycję bez autoryzacji, otrzymasz alarm o możliwej kradzieży. Będziesz mógł śledzić swój pojazd na mapie.

Ostrzeżenia i komunikaty techniczne

System powiadamia o zbyt dużym spadku napięcia akumulatora. Funkcja kontroli rodzicielskiej zaś daje możliwość ostrzegania o przekroczeniu ustalonego limitu prędkości.

Przypomnienia o ważnych terminach

Zadbaliśmy o inne przydatne komunikaty, m.in. o zbliżających się terminach przeglądów czy umówionych wizytach w serwisie samochodowym. System przypilnuje również terminu odnowienia polisy ubezpieczeniowej.

Asystent pomoże poprawić bezpieczeństwo Twoich bliskich.

Decydując się na zakup otrzymujesz urządzenie lokalizacyjne DS1 montowane w Twoim pojeździe. Po zainstalowaniu aplikacji Car Assistant i podaniu w niej numeru seryjnego urządzenia, możesz cieszyć się pełną funkcjonalnością Asystenta. Od teraz Twój Asystent jest zawsze online.

Aplikacja będzie bezpłatnie komunikować się z urządzeniem w Twoim samochodzie przez 12 miesięcy!

Jeśli chcesz używać Asystenta po upływie roku, możesz opłacić roczną subskrypcję w wysokości 184,50 zł. 3,48 gr tygodniowo to niewiele za poprawę bezpieczeństwa własnego i najbliższych.

ds_i_telefon

Zestaw zawiera:

  • Urządzenie DS1 (posiadające homologację i certyfikaty europejskie!)
  • Aplikacja mobilna Car Assistant
  • Roczne działanie usługi
  • Po roku możliwość wykupienia subskrypcji w cenie 184,50 zł rocznie
  • Możliwość wykupienia funkcji historii trasy na stronie www

Formularz kontaktowy